Nabídka práce

Elektromontér

Náplň práce:

  • stavba rozvaděčů pro měřicí zařízení podle elektro schématu
  • oživení rozvaděče a připojení k zařízení
  • jednosměnný provoz
  • plný úvazek

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • zkušenost v oboru
  • minimální vzdělání: střední odborné (vyučen)
  • čtení elektro schématu
  • školení nařízení vlády 194/2022 Sb. (původně vyhláška 50/1978 Sb.)
  • schopnost úspěšně a úplně ukončit svěřenou práci a předat její výsledek
  • loajalitu a samostatnost
  • řidičský průkaz sk. B nutný
  • ochota absolvovat občasné pracovní cesty (tuzemsko i zahraničí)

Výhodou bude, pokud budete umět (není podmínkou):

  • AJ nebo NJ základní znalost
  • vazačský průkaz
  • oprávnění k řízení VZV

Co vám můžeme nabídnout:

  • spolupráci při vzniku velmi technicky zajímavých zařízení
  • práci v kolektivu tvůrčích a kvalifikovaných spolupracovníků
  • možnost dalšího rozvoje znalostí cizích jazyků (zdarma v pracovní době)
  • možnost zajištění dalších kurzů a vzdělávání dle individuálních potřeb
  • káva, čaj na pracovišti zdarma
  • pět týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • sick days

Pracoviště: Belnická 736, 25242 Jesenice

Nástup možný: ihned

Mzda: 40.000,--Kč – 50.000,-- Kč

Kontaktní osoba: Jana Veselá

Mail: vesela@amest.cz

Tel.: 608 111 534

Další články